data: 26.07 - 31.07.2016

Aktualności

Powrót

Trwa Sztafeta Modlitwy

2015-02-18

Relacja z przebiegu Sztafety Modlitwy w intencji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 w Parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Krakowie-Mydlnikach.


W dniu 4 stycznia 2015 roku, w niedzielę, w Parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Krakowie-Mydlnikach odbyła się Sztafeta Modlitwy w intencji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Podczas każdej Mszy Świętej kapłani wraz z wiernymi modlili się w intencji organizatorów ŚDM, pielgrzymów, którzy przyjadą na ŚDM do Polski oraz za nas, Polaków, którzy będziemy gościć w naszym kraju Ojca Świętego Franciszka i rzesze młodych z całego świata.

Ponadto, o godz.15.00, rozpoczęło się w naszym kościele spotkanie, podczas którego odczytano orędzie Papieża Franciszka, wyświetlone zostały parafianom filmy o ŚDM, a następnie miało miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu. Odmówiono koronkę do Bożego Miłosierdzia i odbyła się godzinna adoracja ze śpiewem kanonów. Po zakończeniu adoracji wyświetlony został film "Cyrenejczycy".

Ustawiony na ołtarzu plakat nawiązujący do sztafety modlitwy oraz zapalony lampion przypominały wiernym, w jakich intencjach ofiarowana była ta parafialna, całodzienna modlitwa.
 
Kraków, 04.01.2015
 

Elżbieta Czepiga, Magdalena Sikora
Roll-up - Sztafeta modlitwy.pdf pdf 581.06 KB 05-03-2015 Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam