data: 26.07 - 31.07.2016

Eventory - app for events


Eventory jest bezpłatną aplikacją, w której pielgrzymi znajdą informację o oficjalnych wydarzeniach oraz spotkaniach towarzyszących związanych ze Światowymi Dniami Młodzieży w całej Polsce.

Zebrano tam ponad 1000 wydarzeń i imprez poświęconych wizycie Ojca Świętego i ŚDM w Krakowie organizowanych przez dziesiątki diecezji, setki parafii oraz tysiące wspólnot w ponad 100 miastach i miejscowościach w Polsce. Najwięcej spotkań odbędzie się w Krakowie i Małopolsce, ale niemal każde miasto w Polsce przygotowuje się do zbliżających się obchodów. Wszystkie, organizowane w całej Polsce wydarzenia można znaleźć w jednym miejscu i jednocześnie korzystać z interaktywnej agendy, dzięki której można stworzyć swój osobisty plan obchodów Światowych Dni Młodzieży. Użytkownicy Eventory będą mieli również dostęp do listy innych pielgrzymów i wolontariuszy, z którymi będą mogli bezpośrednio nawiązać kontakt czy po prostu podzielić się opiniami za pomocą aplikacji. Całość wydarzeń jest pogrupowana zgodnie z miejscem ich realizacji.
Jak skorzystać z Eventory?

  • Bezpłatnie pobieramy na swój telefon aplikacje Eventory w AppStore lub w Google Play i z listy dostępnych wydarzeń wybieramy właściwą, interesującą nas pozycję.

  • Na liście wydarzeń odnajdujemy WYD2016 – Kraków wybieramy je i dołączamy do grona uczestników. Wówczas na naszej liście pojawią się pozostałe wydarzenia, które odbywają się w całej Polsce.

  • Wydarzenia ŚDM w poszczególnych miastach zostały podzielone na miasta a ich nazwa zaczyna się od skrótu „WYD2016”. Chcąc więc znaleźć wydarzenie np. w Sandomierzu, należy znaleźć na liście eventów „WYD2016 – Sandomierz” lub wpisać nazwę miejscowości w wyszukiwarce.

  • Dołączamy do wybranego wydarzenia i możemy korzystać z listy wszystkich spotkań ŚDM oraz z wszystkich funkcjonalności Eventory.


   

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam